2010 m. sausio 11 d., pirmadienis

Antano Nedzinsko 2009 m. veiklos ataskaita

Apibendrindamas pirmuosius darbo LR Seime metus, parengiau trumpą 7 psl. veiklos ataskaitą. Taupydamas lėšas ir nedalindamas jos visiems kam reikia ir nereikia, nusprendžiau dokumentą pateikti elektroniniu būdu.
Joje kreipiuosi į rinkėjus, pateikiu trumpą pareigų aprašymą, parlamentinės veiklos aktyvumo statistiką, bei kitą informaciją susijusią su darbu ir pareigomis. Ataskaitoje pateikiau renginių, kuriuose dalyvavau, kalendorių. Per metus jų būta per pusantro šimto, neskaitant tiesioginės darbo veiklos Seime! Ataskaitoje taip pat padėkoju visiems, kurie prisidėjo prie mano organizuotos akcijos „Užprenumeruok laikraštį savo bibliotekai“.

Parsisiųsti ataskaitą galite čia.
Ji taip pat pateikiama Seimo svetainėje www.lrs.lt

5 komentarai:

 1. Dž. Orvelo satyra „Gyvulių ūkis” skirta išjuokti bet kokį totalitarinį režimą. Orvelas šaiposi. Išjuokia idėjas, visuomenę ir vadovus. Vien tai rodo, kad Dž. Orvelas yra prieš bet kokį totalitarizmą. Vaizduodamas vadovaujančius - kiaulėmis, autorius pasako savo nuomonę apie valdžią, kuri absurdiškas idėjas bando paversti tikrove. Ironiškas ir pačio sumanymo - gyvulių sukilimo atsiradimas. Tai seno kuilio sapnas, kurį visi priima kaip idealą. Ne viską galima pritaikyti tikroveje, kas genialu sapne. To nesuprantanti visuomenė satyroje - tai avių, vištų, asilų, arklių ir kitų gyvulių banda. Taip Dž. Orvelas išjuokia ir totalitarinio režimo valdžią (kiaulišką), ir jai aklai paklūstančią visuomenę - gyvulių bandą. Juokingai atrodo gyvulių himno dainavimas po tris, keturis ir daugiau kartų ir Dobilo šūkiai: „Dirbsiu dar atkakliau” ir „Draugas Napoleonas visada teisus”. Autorius pajuokia visuomenės patiklumą pažadais, stulpelių virtinėmis ir pasyvų susitaikymą, nemąstymą. Visiškas gyvulių naivumas ir kvailas bailumas atsisklaidžia per egzekuciją. Napoleono išauginti šunys nužudo ryšiais su Snieguoliu prisipažinusius paršus. Napoleonui paklausus atsiranda vištų, žąsų, avių ir kitų „Gyvulių ūkio” gyventojų, kurie prisipažysta bet kokius nusikaltimus ir gauna už tai mirties bausmę. Autorius parodo valdžią, kuri savo autoritetui sustiprinti naudoja mirtį ir bainę varančią jėgą, kuri priverstų visuiomenę gyventi pagal įstatymus. Kiaulių valdžia palaiko save šunų jėga. Visi gyvuliai buvo priblokšti, kai kiaulės pradėjo vaikščioti dviem kojom, gerti alų ir viskį. Gyvuliai viską priima nesipriešindami. Visi vadovaujasi Dobilo šūkiu: „Napoleonas visada teisus”. Dž. Orvelas parodo valdžios transformaciją nuo sukilimo vadovų iki tironų. Parodo, kad bet kokia valdžia siekia sukurti kuo daugiau sau laisvės ir patogumų. Kiaulių degradavimu išjuokia totalitarinį režimą, kuris skirtas tik valdžios gerovei, nors ir pridengtas skambiais liaudies šūkiais.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Seimo nary!!! Jūs čia rimtai? Kokius įstatymo projektus pateikėte, ar jie buvo priimti, kokias problemas naujieji įstatymai išsprendė ar turėtų išspręsti? Kokie jūsų tikslai 2010 metams? Kokie 3 svarbiausi darbai ar kokį įstatymo projektą asmeniškai esate numatęs inicijuoti, paruošti ir pristatyti per 2010-uosius? Kodėl pasisakėte vos 2 kartus?

  Rūpinkitės darbais, neadekvačiai daug jūsų ataskaitoje informacijos apie švenčių ir visokių minėjimų lankymą, bei labdaros organizavimą. Jūsų darbas leisti įstatymus, sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Untaniuk, jau 300k bedarbiu beveik, gal pradek daugiau dirbti. O tai kol kas tik po renginius vazineji.
  Abejoju ar taip dirbdamas iki seimo pirmininko dasirisi.....

  AtsakytiPanaikinti
 4. Visiska tustuma :( , liudna graudu ir pikta...
  Jei as pateikciau tokia darbo ataskaita akcininkams jie dar nebaige skaityti mane isvytu lauk.
  Bet ko noreti Antanukas dirba seime, ten juk dirbti nebutina, tereikia tik imituoti darba ir atrodyti labai uzsiemusiu...

  AtsakytiPanaikinti