2010 m. sausio 6 d., trečiadienis

Nuoširdžiai dėkoju dovanojusiems laikraščių prenumeratas

Visiems dėkoju prisidėjusiems prie akcijos „Užprenumeruok laikraštį savo bibliotekai“, kurios metu metu ne tik išreiškiau susirūpinimą tuo, jog 33-ims Alytaus rajono savivaldybės bibliotekos filialams nebebus pagrindinio ir vienintelio rajono dienraščio „Alytaus naujienos“, bet ir užsakiau dešimčiai jos filialų: Simno, Ąžuolinių, Butrimonių, Gervėnų, Kančėnų, Krokialaukio, Luksnėnų, Pivašiūnų, Santaikos, Venciūnų.
Džiugu, kad šiuo pavyzdžiu pasekė ir kiti politikai, visuomenės veikėjai, kurių dėka visus 2010 metus laikraštį gaus ne tik visi rajono bei miesto bibliotekos filialai, bet ir įvairios kitos viešosios įstaigos.

Seimo narys Kęstutis Daukšys užsakė: Genių, Kumečių, Makniūnų, Mergalaukio, Parėčėnų, Ryliškių ir Rimėnų bibliotekoms.
Seimo narys Julius Sabatauskas: Alytaus Jurgio Kunčino viešajai bibliotekai bei jos Vaikų ir jaunimo literatūros skyriui, Informacijos ir laisvalaikio centrui, Vidzgirio ir pirmojo Alytaus bibliotekos filialams.
Seimo narys Arūnas Valinskas: Miklusėnų ir Ūdrijos bibliotekoms.
Seimo narys Kazimieras Uoka: Eičiūnų bibliotekai.
Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariai socialdemokratai Arvydas Balčiūnas, Evaldas Dainauskas ir Aloyzas Jaciunskas: Daugų, Verebiejų, Praniūnų bibliotekoms, Rumbonių „Caritui”.
Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorius Aurimas Truncė: Alovės bibliotekai, Alovės mokyklai bei bažnyčiai.
Šiaulių banko Alytaus filialo direktorė Irena Vanagienė: Balninkų bibliotekai.
Porolono gamykla „Vita Baltic International”: Radžiūnų bibliotekai.
Jungtinio demokratinio judėjimo Alytaus skyriaus vardu Ignas Aleškevičius: Junčionių bibliotekai.
Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariai Monika Ražanauskienė, Algimantas Žemaitis ir Algis Žėkas: Miroslavo, Punios, Nemunaičio, Mikalavo bibliotekoms bei Pivašiūnų globos namams.
Darbo partijos Alytaus miesto skyrius: Alytaus miesto neįgaliųjų draugijai, Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centrui, Alytaus miesto pensininkų bendrijai „Bočiai” ir klubui „Artritas”.
Metų mokytoja Stasė Nedzinskienė: Vankiškių bibliotekai.
Alytaus apskrities valstybės darbuotojų profesinės sąjungos vardu Danutė Bačinskienė: Vaisodžių bibliotekai.

AČIŪ VISIEMS!

4 komentarai:

 1. Na va. O sakė Seimo nariai nieko gero nedaro.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Cia tik pasigirti norejo...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tu patriotas ar idiotas? Ka tu gero ten nuveikei?

  AtsakytiPanaikinti
 4. ESU ISPANIJOJE TAIP PAT ESU DZUKAS IS VEISIEJU LAZDIJU RAJ GYVENU JAU 7 METUS UZSIENYJE NUKENTEJAU NUO LIETUVOS ISTATYMU BET MES ESAM LIETUVIAI GALIM GYVENTI VISUR KUR MUS GERBIA

  AtsakytiPanaikinti